7Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Diğer
  4. »
  5. Bedava Vimeo Hesapları – En Güncel Hesaplar!

Bedava Vimeo Hesapları – En Güncel Hesaplar!

Admin Admin -
58 0

Merhabalar. Bu yazımızda yoğun talep üzerine sizler için bedava Vimeo hesapları paylaşıyoruz. Yıllardır faaliyette olan ve ilk etapta YouTube ile rekabet edecek, benzer bir uygulama olarak öne çıkan Vimeo, bir tür sosyal medya platformudur. Platform, video paylaşımı üzerine bina edilmiştir ve video, film paylaşımlarıyla tüm dünyada takip edilmektedir.  

Vimeo’nun sunduğu ayrıcalıklı özelliklerden yararlanabilmek için bedava Vimeo hesapları gerekmektedir. İşte web sitemizde sizler için ücretsiz Vimeo hesaplarını listeledik. Bu sayede dilediğiniz hesabı seçerek platformda oturum açabilir, Premium olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Özellikle videolarla profesyonel manada ilgileniyorsanız bedava Vimeo hesapları çok işinize yarayacaktır. Fakat genel kullanım, sadece video, film izlemek için dahi platformdan istifade edebilirsiniz.

Ücretsiz Vimeo Hesapları Listesi

Web sitemizdeki bedava Vimeo hesapları tamamıyla yasal yollarla elde edilmiş, ekiplerimizce satın alınmıştır. Herhangi bir şifre kırma ya da hesaba sızma gibi yöntemler kullanılmamıştır. Dolayısıyla kullanımınıza açtığımız bütün hesaplar çalışmaktadır. Sadece hesap sayısı sınırlı olduğu için seçtiğiniz hesap sizden önce başkası tarafından alınmış olabilir. Bu durumda bedava Vimeo hesapları arasından başka birisini denemeniz gerekir. Hiç birisiyle oturum açamadığınız taktirde yarın yeniden bedava Vimeo hesapları listemizi kontrol etmelisiniz.

Ekiplerimiz genellikle günlük olarak hesapları yenilemekte, sürekli güncel listelerle karşınıza çıkmaktadırlar. Hiçbir hesap ile oturum açamadığınız taktirde yorum yaparak tarafımıza ulaşabilir ve bedava Vimeo hesabı talebinde bulunabilirsiniz. Bu durumda ekiplerimiz en kısa sürede talebinizle ilgilenecek ve belirttiğiniz mail adresinize ücretsiz Vimeo hesabı göndereceklerdir. Sizlerden ricamız daha fazla kişinin bedava Vimeo hesapları ile platformda oturum açabilmesi adına yalnızca 1 hesap kullanmanızdır.

Bedava Vimeo Hesabı Nedir?

Bedava Vimeo hesabı ile giriş yaparak yararlanabileceğiniz Vimeo hakkında detaylı bilgi vermekte fayda var. Öncelikle Vimeo 2004 yılında Amerika Birleşik Devletleri merkezli kurulmuştur. Video paylaşım temelli platform, özellikle uzun vadeli video ve film paylaşımları konusunda kullanıcıların ilgisini çekmektedir.

Vimoe, kullanıcısına pek çok ayrıcalık sunuyor. Profil oluşturabiliyor, arkadaşlarınızı takip edebilirsiniz, ilginizi çeken profilleri takip edebilir, post paylaşımlarında bulunabilir, beğenebilir ya da video paylaşımında bulunabilirsiniz. Ayrıca Vimeo yetişkin içeriklerine de yer veriyor. Tabi bu özellikle platformun farklı ülkelerde kısıtlamaya tabi tutulmasına ve rekabette geri kalmasına da sebep olmuştur. Yine de her geçen gün aktif kullanıcı sayısını arttırmakta, bedava Vimeo hesapları listemizdeki hesaplar da size bu dünyaya katılma olanağı sağlamaktadır.

MailŞifre
[email protected]711kasfjren
[email protected]1346fgerewr
[email protected]1240awrha
[email protected]348awfho
[email protected]1245wrwor
[email protected]239kawrih
[email protected]215egwere
[email protected]124ajowf
[email protected]237skjdgf
[email protected]2359njakwf

Vimeo Ne İşe Yarar?

Bedava Vimeo hesapları ile giriş yapabileceğiniz platform, video paylaşıma ve video yüzlemeye yaramaktadır. Yüksek çözünürlükte video izleme olanağı sunmaktadır. Sade yapısı sayesinde kullanıcı dostu bir platform olarak öne çıkmakta, Türkçe dil desteği henüz bulunmamaktadır. Fakat bu, kullanıma bir engel teşkil etmemektedir.

Vimeo en fazla 1280×720 çözünürlüğe izin vermekte, bu da diğer video paylaşım sitelerinden kalite bakımından öne çıkmasını sağlamaktadır. Çünkü burada görüntü kalitesi düşük videolar bulunmamaktadır.

Vimeo’da site içeriklerini tamamen kullanıcılar oluşturmaktadır. Video yüklemeleri oldukça hızlı olmaktadır. Eğer çok yoğun bir zaman dilimine denk gelmediyseniz yüklemeye çalıştığınız video oldukça hızlı yüklenir. Hızlı biçimde de yayına alınır. Bütün bu özellikler kullanıcıların taktirini kazanmaktadır.

Vimeo Nasıl Kullanılır?

Bedava Vimeo hesapları dışında platformu kullanmak isterseniz size sunulan planlardan birisini seçmeniz gerekir. Burada karşınızda dört farklı plan bulunuyor:

  • Vimeo Plus: Bu pakette haftalık 5 GB video yükleme hakkı tanınıyor. Her yıl 250 GB video yükleme hakkınız oluyor ve tek kullanıcı bu plandan yararlanabiliyor. Aylık 16 dolar ödemesi bulunuyor.
  • Vimeo Pro: Haftalık video yükleme kotanız 20 GB oluyor. Her yıl 1 TB’ye kadar yükleme yapabiliyorsunuz ve 3 kullanıcı paketten aynı anda yararlanabiliyor. Aylık abonelik ücreti 44 dolar bulunuyor.
  • Vimeo Business: Bu pakette haftalık video yükleme kotası bulunmuyor. Sınırsız video yükleyebiliyorsunuz. Yıllık sunulan depolama alanı 5 TB oluyor. 10 kişi paketi kullanabiliyor. Aylık 110 dolara abone olunabiliyor.
  • Vimeo Premium: Sınırsız canlı yayın ve haftalık video yükleme kotasının yer aldığı pakette yıllık 7 TB toplam depolama alanı veriliyor. Sınırsız kullanıcı kullanabiliyor ve aylık 160 dolar abonelik ücreti bulunuyor.

Bedava Vimeo hesapları ile erişim sağlamak dışında platformun bütün abonelik paketleri bunlar değil. Eğer daha farklı bir kullanıma ihtiyacınız varsa daha gelişmiş planlar ve çözümler için talepte bulunabiliyorsunuz. Bu durumda size özel çözüm önerileri sunuyorlar.

Bütün paketlerde dilediğiniz zaman iptal hakkınız bulunuyor. Yıllık üyeliklerin ilk 30 günü içerisinde ya da aylık üyeliklerin ilk beş günü içerisinde abonelik iptali başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Başka bir pakete geçiş yapabilirsiniz.

Ücretsiz Vimeo hesapları ile erişim sağlayarak platformun bütün ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Platformu MacOS, iOS, Android, Windows gibi platformların tamamında kullanabilir, hepsinden erişim sağlayabilirsiniz. Bu da bulunduğunuz her yerden yüksek çözünürlüklü video izleme imkanı demek. Üstelik sayfamızdaki hesap ve şifrelerle bütün bu ayrıcalıklara ücretsiz sahip olabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir