7Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Diğer
  4. »
  5. Bedava MediaFire Premium Hesapları – Günel Hesaplar!

Bedava MediaFire Premium Hesapları – Günel Hesaplar!

Admin Admin -
60 0

Merhaba! Bugün sizlerle bulut depolama ve dosya paylaşım platformu olan MediaFire Premium hesaplarını paylaşacağız. 2006 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nin Texas eyaletinde hizmet vermeye başlayan şirket, bedava hesap kullanıcılarının bile sınırsız hızda indirme yapmaya izin veren sistemi sayesinde piyasada kendisine kısa zamanda yer edindi. Yapılan son güncellemelerle dosya depolama platformundan, ortak çalışma platformuna geçiş yapan MediaFire bireysel kullanıcın yanında uluslararası çalışan şirketler tarafından da en çok tercih edilen bulut depolama ve dosya paylaşım platformu olmuştur.

MediaFire sayesinde şirketler ve bireyler e-mail ile gönderilemeyecek büyüklükteki dosyaları dünyanın herhangi bir noktasına istedikleri gibi gönderebilmektedirler. Hergün 5 milyondan fazla kişinin giriş yaptığı MediaFire ücretsiz hesap kullanıcılarına 10GB, masaüstü uygulaması ile bedava MediaFire hesabı kullananlara 50GB depolama alanı sunmaktadır. Ücretsiz hesapla 4GB’tan büyük boyutlu dosyaları yükleyemediğiniz kişisel alanınıza istediğiniz fotoğraf, video ve müzik dosyalarınızı yedekleyebilirsiniz. Çalıştığınız dosyaları MediaFire hesabınıza yükleyerek internet erişimi olan her yerden erişebilir, güncelleyebilir ve tekrar MediaFire üzerine kaydederek zaman ve veri kayıplarının önüne geçebilirsiniz.

MediaFire Premium, ücretsiz kullanıma ek birçok özellik barındırmaktadır. En önemli fark elbette ki 1TB’a yükseltilmiş depolama alanı sunması, hiçbir reklam barındırmaması ve siteye yüklenen video ve müzik içeriklerin indirilmeye gerek kalmadan çalıştırılması bunların en önemlileri.

Siz sevgili ziyaretçilerimiz için hazırladığımız bedava MediaFire Premium Hesapları listesi ile bedava MediaFire Premium hesabı sahibi olabilirsiniz.

Nasıl Ücretsiz MediaFire Premium Hesabı Alınır?

Daha fazla depolama alanına ve dosya yükleme hızına ihtiyaç duyan kullanıcılar için aşağıda yer alan bedava MediaFire Premium Hesapları listesi sürekli kontrol edilmektedir. Ücretsiz MediaFire Premium hesabı almak için sitemizi ziyaret eden siz ziyaretçilerimizden bir ricamız olacak. Sunduğu kaliteli hizmet ve performans ile her geçen gün kullanıcı sayısı artan ve rağbet gören ücretsiz MediaFire Premium üyeliği sayımız maalesef sınırlıdır. Bundan dolayı, her kullanıcının ihtiyacından fazla kullanıcı adı ve şifre almamasını, diğer kullanıcıların da bedava MediaFire Premium üyeliği alabilmesi adına rica ediyoruz.

Kullanıcı adı ve şifrenizi seçip, hesabınıza giriş yaptıktan sonra, yüklediğiniz dosyaları istenmeyen gözlerden korumak adına şifrenizi değiştirmeniz yüksek önem taşımaktadır. Artık MediaFire Premium Ücretsiz hesap sahibi olarak, istediğiniz dosyaları yükleyebilir, yedekleyebilir, dilediğiniz kişilerle güven içerisinde paylaşabilirsiniz. Bedava MediaFire Premium hesabı ile paylaşmak istediğiniz ancak başkalarının görmelerini istemediğiniz dosyaların linklerini, sadece gönderdiğiniz bilgisayarda açılacak şekilde gönderebilirsiniz. Ücretsiz MediaFire Premium hesabınız üzerinden gönderdiğiniz bu link sadece bir kez çalışacak, başka biri o dosyayı indirmek istediği zaman sistem dosyalarınızı koruyacaktır.

MediaFire Premium Ücretsiz hesap listesi her gün güncellenmektedir ve yer alan bütün kullanıcı adları ve şifreler yasal yollardan edinilmiştir. Yayınlanan kullanıcı adı ve şifreler için hiçbir sızma, hesap kırma, hesap çalma gibi yasa dışı yöntemlere başvurulmamıştır. Bundan dolayı MediaFire Premium bedava hesap listesi içerisinde yer alan hesapları aklınızda hiçbir soru işareti oluşmadan, güvenle kullanabilirsiniz.

MediaFire Premium bedava hesap listesi yüklenen hesapların kullanım sürelerinin çoğunun bir yıl olduğunu lütfen unutmayın. Bu yüzden hesabınızı kullanmaya başlamadan önce ne kadar süre kaldığını kontrol etmeyi unutmayın. MediaFire Premium bedava hesap kullanım süreniz dolduktan sonra, Premium hesabın avantajlarından yararlanamayacağınızı, hesabınızın tekrar ücretsiz sürüm özelliklerine döneceğini unutmayın.

Peki bu olduğu zaman ne yapmanız gerekiyor? MediaFire Premium hesabınızın süresi dolmadan MediaFire Premium ücretsiz hesap listesi içinde yer alan hesaplardan yeni bir tane seçin ve onu kullanmaya başlayın.

MailŞifre
[email protected]711kasfjren
[email protected]1346fgerewr
[email protected]1240awrha
[email protected]348awfho
[email protected]1245wrwor
[email protected]239kawrih
[email protected]215egwere
[email protected]124ajowf
[email protected]237skjdgf
[email protected]2359njakwf

MediaFire Premium, sadece dosyalardan değil, internetteki dosyalarında depolanmasına izin verdiğinden dolayı, kapanmak üzere olan hesabınızdaki verileri yeni hesabınıza bilgisayarınıza indirmeden, birkaç tıklama ile kolayca aktarabilirsiniz. Bu kadar kolay…

Bulut Depolama Nedir? MediaFire Neden Diğerlerinden Daha İyi?

Kökenleri e-maillerin depolanması için verilen alanlara dayanan bulut depolama, hizmet sağlayıcıların müşterilerine dosyalarına her yerden ulaşması için imkân vermektedir. Bulut deponun ortaya çıkması, e-posta kullanımının yaygınlaşmasıyla beraber başlamıştır. Her ne kadar depolama alanları kısıtlı olsa da birçok insan kaybetmek istemedikleri dosyaları kendilerine mail olarak gönderip, saklamaya, ev ve iş yerlerinde çalıştıkları dosyaları e-postalar aracılığı ile taşımaya başlamışlardır.

Zamanla büyüyen dosya boyutlarının gerisinde kalan e-posta hizmet sağlayıcıları, piyasaya sürülen USB bellekler ve taşınabilir harddiskler karşısında bu alanda rekabet etmemeyi seçmişlerdir. Yeni teknolojilerin ortaya çıkmasıyla düşen harddisk fiyatları, hizmet sağlayıcıların daha az yatırımlarla daha yüksek kullanım oranı sunmasına olana sağlamıştır ve ortaya bugün “bulut depolama” olarak adlandırdığımız kavram çıkmıştır.

Bulut depolama, USB belleklerin ve taşınabilir harddisk gibi kaybolabilen ve çalınabilen medyaların yanında daha güvenilir bir ortam olarak tüm dünyada tercih edilmektedir.

MediaFire kullanıcılarına sunduğu basit ve anlaşılır ara yüzün yanında, ücretsiz kullanıcılar için sunduğu limitsiz indirme hızı ile, rakiplerinin önüne geçmiş ve büyük övgüler almıştır. Günümüzde en güvenilir bulut depolama ve yedekleme servislerinden biri olan MediaFire, kullanılmayan hesaplardan yüklenen dosyaları bile yıllarca korumasıyla birçok insanın güvenini kazanan, korsancılığa karşı aktif olarak mücadele eden bir servis sağlayıcı konumundadır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir