7Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Diğer
  4. »
  5. Bedava Nitroflare Hesapları Premium – En Güncel Listeler!

Bedava Nitroflare Hesapları Premium – En Güncel Listeler!

Admin Admin -
64 0

Merhaba! Bugün sizlere tüm dünyada kullanımı hızla artan, depolama, yedeklemek ve dosya paylaşım platformu Nitroflare Premium ücretsiz hesap nasıl alınır konusunda yardımcı olacağız.

Nitroflare’in diğer bulut yedekleme platformlarından farkı, kapasiteye göre değil, günlük izin verilen kullanıma göre ücretlendirmesi. Seçilen paketlere göre sitenin izin verdiği veri kullanımı 10GB ile 100GB arasında değişiyor ve bu miktara siteye yüklenen dosyalarda dahil. Yani eğer limitiniz 10GB ise, gün içerisinde yüklediğiniz 10GB’lık bir dosyayı sistem aynı gün indirmenize izin vermiyor.

Yüklenecek her dosya için belirlenen 10GB olması, çok büyük dosyalar gönderilirken sıkıştırma programları ile parçalanmalarına gerek bırakmadan, pratik bir kullanım sunuyor. Bunun yanında FTP (file transfer protocol – dosya transfer protokolü) kullanma desteği de sunan Nitroflare, bu sayede bu büyük dosyaların daha pratik, güvenli ve hızlı bir biçimde sisteme yüklenmesine izin veriyor.

Ücretsiz hesap kullanıcıları için hız, aynı anda indirme sayısını sınırlayan Nitroflare aynı zaman captcha sorgulaması ve dosyaların daha güvenli indirilmelerini sağlayan indirme yöneticilerinin de kullanılmasını engelliyor. Nitroflare Premium hesabının avantajları ise;

  • 100mb/s kadar indirme hızı. Bu hız birçok harddiskin pratik yazma hızından yüksek olduğundan dolayı şirket “sınırsız” olarak tarif etmeyi tercih etmiş.
  • Reklamsız kullanım.
  • Aynı anda birden çok dosya indirimi.
  • Yarıda kalan dosyaların indirilmeye devam edilebilmesi ve indirme yöneticisi kullanılabilmesi.
  • Daha fazla günlük veri kullanımı.

Bu avantajları sebebiyle dünya çapında internet ve bilgisayar kullanıcısı bedava Nitroflare Premium üyeliği almak için internette Nitroflare Premium bedava hesap listesi arayışına girmiştir. Nitroflare Bedava Hesaplar Premium daha da rağbet görmeye başladı. Bunun en büyük sebeplerinden biri, gün geçtikçe artan dosya boyutlarının sıkıştırılmalarının da uzun sürmesi ve bedava Nitroflare Premium hesabı ile bu işleme gerek kalmadan dosyaların istenilen her yere kolaylıkla gönderilmesi.

Nasıl Bedava Nitroflare Premium Hesabı Alınır?

Nitroflare Bedava Hesaplar Premium sitemizde yer alacak olanNitroflare Premium ücretsiz hesap listesi içinde yayınlanacak kullanıcı adı ve şifrelerle siz de sahip olabilirsiniz. Aşağıda yer alacak Nitroflare Premium ücretsiz hesap listesi sürekli güncellenecek ve istediğiniz zaman sitemizi ziyaret edip ücretsiz Nitroflare Premium üyeliği sahibi olabileceksiniz. Ancak Nitroflare Premium bedava hesap için kullanıcı adı ve şifrelere geçmeden önce sizinle paylaşmak istediğimiz birkaç detay var.

Öncelikle siz değerli ziyaretçilerimize elimizde yer alan bedava Nitroflare Premium hesap sayılarının sınırlı olduğunu üzülerek bildirmek istiyoruz. Sürekli olarak yeni hesaplar alsak da sizlerden yine de ihtiyacınızdan fazla hesap alarak, ihtiyaç duyabilecek diğer kullanıcıların zor durumda kalmamaları konusunda hassasiyet göstermenizi rica ediyoruz.

Sizlerle paylaştığımız Premium hesaplar çoğunlukla “Medium” ve “Popular” paketlerden oluşmaktadır. Bu paketler günlük 25 ve 50GB veri trafiğine izin vermektedir. Hesabınızı aldıktan sonra hesabınızın ne kadar süresi kaldığını ve hangi pakete ait olduğunu kontrol edebilirsiniz. Medium paket 30, Popular paket ise hesap açıldıktan sonra 90 gün kullanım sunmaktadır.

Eğer almış olduğunuz ücretsiz Nirtoflare Premium hesabı kullanıcı adı ve şifresi hata veriyorsa, ya başka bir kullanıcımız tarafından alınmış veya hesabın süresi dolmuş demektir. Merak edecek bir şey yok, Nitroflare Premium bedava hesap listesi sürekli olarak kontrol edilmekte ve bu hesaplar fark edildiği takdirde listeden kaldırılmaktadır. Bu gibi durumlarda bizim listeyi güncellememizi bekleyebilir veya aşağıda yer alan iletişim formu ile bizden ücretsiz Nitroflare Premium hesabı talep edebilirsiniz. Arkadaşlarımız ücretsiz Nitroflare Premium hesap bilgileri ile en kısa zamanda size e-posta yoluyla dönüş yapacaklardır. Bu postaların Spam olarak algılanabileceğini dikkate alarak, lütfen posta kutunuzdaki bütün klasörleri kontrol ediniz.

MailŞifre
[email protected]711kasfjren
[email protected]1346fgerewr
[email protected]1240awrha
[email protected]348awfho
[email protected]1245wrwor
[email protected]239kawrih
[email protected]215egwere
[email protected]124ajowf
[email protected]237skjdgf
[email protected]2359njakwf

7Bilgi sitemizde paylaştığımız hesapların hepsi tamamen yasal hesaplardan oluşmaktadır. Hesapların temininde sızma, şifre kırma, hesap kırma ve bunun gibi hiçbir yasadışı yol kullanılmamıştır. Hesabınızı alıp, şifresini değiştirdikten sonra, hesap süresi dolana kadar dilediğinizce, gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Nitroflare Diğer Bulut Uygulamalarından Nasıl Ayrılır?

İnternette biraz araştırırsanız, Nitroflare hakkında birçok harika ve berbat yorum bulabilirsiniz. Bu yorumları yapanlara dikkat ederseniz, genel olarak ikiye ayrılır. Nitroflare’i korsan paylaşımlara ulaşmak için tercih edenler genelde siteyi yerer iken, yasal içeriklerin paylaşılması, dosya depolama, iş için kullananlar siteden oldukça memnunlar. Bunun sebebi, Nitroflare’in kendi platformunu korsan paylaşımlara karşı çok agresif bir biçimde savunmasıdır. Şirket, aynı sektörde yer alan birçok rakibinin korsan paylaşımlardan gördükleri zararı görmüştür.

Sunduğu kaliteli hizmetle site bundan tam olarak kurtulamamış olsa da alınan önlemlerin önemli bir kısmı korsan paylaşımların engellenmesinde çok etkili olmuştur. Fiyat politikası ile rakiplerinden uygun bir çizgide hareket eden Nitroflare, hizmet kalitesini ve güvenlik önlemlerini arttırmak adına sürekli olarak sunucularında güncelleme ve eklemeler yapmakta, bundan dolayı zaman zaman sisteme birkaç saat erişememek mümkün olsa da genel hizmet ve hız kalitesindeki artış anında anlaşılabilmektedir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir