7Bilgi

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Diğer
 4. »
 5. Bedava Hotspot Shield Hesapları Premium – Sınırsız VPN

Bedava Hotspot Shield Hesapları Premium – Sınırsız VPN

Admin Admin -
61 0

Merhaba! Bugün sizlere daha önce birkaç kez bahsettiğimiz VPN ve VPN servisleri arasında en bilinenlerinden biri olan Hotspot Shield Premium bedava hesap nasıl alınır bundan bahsedeceğiz. Bedava Hotspot Shield Premium üyeliği alma konusundan önce sizlere biraz VPN’den ve nasıl çalıştığından bahsetmek istiyoruz. VPN, “Virtual Private Network” kelimelerinin kısaltılmışı ve Türkçesi “Sanal Özel Ağ”. VPN, mevcut internet bağlantısını kullanır. Farklı VPN çeşitleri vardır. İşletme ve devlet kurumlarının arasındaki bağlantıları daha güvenli kılmak için kullanılan VPN bağlantılarının yanında, kişisel bağlantıların güvenliğini arttırmak, IP adreslerini saklamak, normalde girilemeyen sitelere bağlanmak için kullanılan IP çeşitleri de vardır.

İkinci tür IP servisleriyle, yurtdışı kaynaklı olan ve ülkemizden girilmesi site sahiplerince engellenmiş olan sitelere ve içeriklere erişmek mümkündür. Bunun yanında IP’nizi saklayarak istenmeyen kişilerin tespit etmelerini de engeller. Burada hemen aklınıza yasa dışı şeyler gelmesin, ülkemizde ve dünyanın bütün ülkelerinde VPN kullanımı yasaldır. Ancak, bağlantı başka serverlar üzerinden yönlendirildiği için ciddi hız kayıpları yaşanabilmektedir.

Hotspot Shield, 2008 yılından beri hizmet vermekte olan ve dünyada en çok tercih edilen VPN servislerinden biridir. Ücretsiz bir servis olan Hotspot Shield, Premium servisiyle daha hızlı ve kaliteli hizmet vaatetmektedir. Hotspot Shield Premium’un ücretsiz versiyona göre avantajları;

 • 1 Gigabit’e kadar bağlantı hızı,
 • 5 farklı cihazda kullanabilme,
 • Ücretsiz versiyon günde sadece 500mb kullanıma izin verirken Premium’da limit yoktur,
 • Antivirüs, Malware koruyucusuna sahiptir,
 • Dünyanın herhangi bir yerindeki sunucu üzerinden internete bağlanabilirsiniz,
 • Smart TV ve router (modem) ile de kullanabilirsiniz.

Modeminizde VPN ayarlarını yaptığınız zaman bu modeme bağlı cihazlara tekrar program kurmanıza gerek kalmadan bütün ev ağınızdan güvenle internete bağlanabilirsiniz.

VPN servisleriyle ilgili bir uyarıda bulunmak istiyorum. IP adresiniz sürekli değişeceği için, bazı internet sitelerine giriş yapmak istediğiniz zaman, hesabınızın çalınmaya çalışıldığına dair güvenlik uyarıları ile karşılaşabilirsiniz. Ayrıca, oyun oynamak istediğiniz zaman bağlantı hızınız düşeceğinden dolayı laglar yaşamaya başlayabilirsiniz. Bundan dolayı oyun oynarken VPN kullanmanızı, oyun zevkinizi etkilememesi adına, tavsiye etmiyoruz.

Hotspot Shield ile İnternetimin Güvenliğini Nasıl Premium Hale Getirebilirim?

Yazımızda bahsedeceğimiz şekilde internetten telefon, tablet veya bilgisayarınıza indirdiğiniz Hotspot Shield programını Premium’a çevirebileceksiniz.Hotspot Shield Bedava Hesapları Premium gittikçe daha da popüler oldu. Bunun en önemli sebeplerinden biri yaşanan dolandırıcılık faaliyetleri neticesinde insanların internetten korkmaya başlamaları. Hotspot Shield Bedava Hesapları Premium popüler olmasının bir diğer sebebi ise, ülkemizde yasaklı olan içeriklere erişmek isteyen kullanıcı sayısındaki artış. Özellikle ülkemizde yayınlanmayan dizi, anime gibi içeriklere ulaşmak isteyen birçok kullanıcıücretsiz Hotspot Shield Premium üyeliği sahibi olup bu içeriklere ulaşmak istiyor.

Bu noktada siz 7Bilgi ziyaretçilerinden bir ricamız var. Bedava Hotspot Shield Premium hesapları için talep çok hızlı bir biçimde yükseliyor ve elimizdeki hesap sayısı maalesef sınırsız değil.Sizlere sunduğumuz ücretsiz Hotspot Shield Premium hesabı Premium paketlerden oluşuyor ve birden çok cihazda (hesap başına 5 cihaz) kullanılabilmekte. Bunu dikkate alarak, diğer ziyaretçilerimizin de ihtiyaçlarını düşünerek ihtiyacınızdan fazla hesap almamanızı rica ediyoruz.

Hotspot Shield Premium ücretsiz hesap listesi içinden bedava Hotspot Shield Premium hesabı seçtikten sonra ilk olarak hesabın süresini kontrol etmenizi tavsiye ediyoruz. Hotspot Shield Premium ücretsiz hesap listesi 2023 yılında alınmış Hotspot Shield Premium ücretsiz hesap çeşitlerini barındırıyor ancak, aralarında son kullanma tarihi yakın hesaplar olabilir. Elbette bu hesapları da tarihleri bitene kadar kullanmaya devam edebilirsiniz. Ne de olsa, Hotspot Shield Premium bedava hesap listesi sıklıkla güncelleniyor ve size yeni ücretsiz Hotspot Shield Premium hesapları sunmaya devam edeceğiz.

MailŞifre
[email protected]711kasfjren
[email protected]1346fgerewr
[email protected]1240awrha
[email protected]348awfho
[email protected]1245wrwor
[email protected]239kawrih
[email protected]215egwere
[email protected]124ajowf
[email protected]237skjdgf
[email protected]2359njakwf

Eğer seçtiğiniz kullanıcı adı ve şifre hata veriyorsa, bu hesap başka bir ziyaretçimiz tarafından alınmış demektir. Lütfen bir başkasını deneyin. Eğer Hotspot Shield Premium bedava hesap listesi içinde bulunan hesapların hiçbiri çalışmıyorsa veya özel bir isteğiniz varsa, aşağıda bulunan iletişim formunu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Arkadaşlarımız en kısa zamanda sorununuzu çözecek ve size yeni bir kullanıcı adı ve şifre göndereceklerdir. Gönderdiğimiz e-posta’nın Spam klasörüne düşme ihtimaline karşı lütfen posta kutunuzdaki bütün klasörleri kontrol etmeyi unutmayın.

Neden Başka Bir Servis Değilde Hotspot Shield?

Hotspot Shield dünya üzerinde ücretsiz VPN hizmeti vermeye başlayan ilk platformlardan. İlk olarak sadece Windows işletim sistemi üzerinde çalışan uygulamaları bugün Smart TV’ler dahil her türlü cihazda çalışabiliyor. Programın ara yüzünün basitliği, hizmet kalitesi ile birleşince, özellikle detaylarla uğraşmadan internet bağlantısını güvenli hale getirmek veya coğrafi konumun izin vermediği içerikleri görmek isteyen kullanıcıların ilk tercihi elbette Hotspot Shield oluyor.

Çok uzun süredir kullanılmakta olan ve piyasada güvenilirliğini kanıtlamış olan Hotspot Shield, çok özel güvenlik ihtiyaçları olan kurum ve kuruluşlar hariç, gündelik kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını ve fazlasını karşılıyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir