7Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Diğer
  4. »
  5. Bedava Grammarly Premium Hesap – 2023 Güncel Liste!

Bedava Grammarly Premium Hesap – 2023 Güncel Liste!

Admin Admin -
57 0

Merhabalar, bugün web sayfamızda sizlerle bedava Grammarly Premium hesap listelerini paylaşacağız. Grammarly tüm zamanların en çok ilgi gören yazım denetim uygulamalarından birisi ve gerek bilgisayardan gerekse mobil cihazlardan yüz binlerce kullanıcısı mevcut. Sitemizde sizler için ücretsiz Grammarly Premium hesapları topladık ve detaylarını paylaşmaya karar verdik.

Ücretsiz Grammarly Premium Hesapları

Grammarly gerek eklenti gerekse uygulama olarak kullanılabiliyor. Mobil mağazalardan indirilebiliyor. Sınırlı kullanım olanağını ücretsiz olarak sunsa da daha ileri beceriler ve kontroller için ek ödeme istiyor. Bu da Grammarly Premium olarak karşımıza çıkıyor. Ekip olarak her ay sizin için bedava Grammarly Premium hesap listesi oluşturuyoruz. Sayfamızdaki hesapların ve şifrelerin tamamı ekibimizce satın alınmış, herhangi bir yasa dışı temin yoluna başvurulmamıştır. Şifre kırma ya da hesaba sızma gibi durumlar söz konusu olmayıp tamamen güvenli şekilde kullanıma açılmış bulunmaktadır.

Bedava Grammarly hesapları çalışır vaziyettedir. Kontrolleri yapılmış ve işinize yarayacak olanlar listemize eklenmiştir. Eğer denediğiniz hesaplarla bedava Grammarly Premium hesap girişi yapamazsanız muhtemelen başka kullanıcılar tarafından alınmıştır. Yine de hiç merak etmeyin. Yarın yeniden listemizdeki hesap ve şifreleri denemeye çalışın. Çünkü ücretsiz Grammarly Premium hesap listemiz günlük güncellenmeye çalışılmakta, her gün yeni hesap ve şifreler karşınıza çıkarılmaktadır.

Dolayısıyla sık sık sayfamızı kontrol ettiğiniz taktirde mutlaka ihtiyacınız olan bedava Grammarly Premium hesaba ulaşabilirsiniz. Acil bedava Grammarly Premium hesap ihtiyacınız halinde ise yorum yaparak bize ulaşabilir, hesap talebinde bulunabilirsiniz. Ekiplerimiz kısa sürede isteğinizle ilgilenecekler ve kısa sürede belirttiğiniz e-posta adresinize dönüş yapacaklardır. Sizlerden ricamız herkes sadece tek bir bedava Grammarly Premium hesap alsın ve arkadaşlarımız hesapların şifrelerini değiştirmesinler.

Grammarly Nedir? Ne İşe Yarar?

Bedava Grammarly Premium hesapları ile giriş yapabileceğiniz Grammarly bir nevi yazım denetleyicisi görevi görüyor. Yazı yazarken dilbilgisi kurallarına uyup uymadığınızı, imla hatalarınızı, noktalama işaretlerini doğru kullanıp kullanmadığınızı ve çok daha fazlasını kontrol etmenize yarıyor. Sadece kontrol etmekle kalmıyor ve nasıl düzeltebileceğiniz noktasında fikir veriyor.

Kişisel yazma yardımcınız, dilbilgisi denetleyiciniz ve düzenleyiciniz olarak kullanabileceğiniz Grammarly ile yazmanın çok önemli hale geldiği günümüzde çalışmalarınızın doğru yazılıp yazılmadığını kontrol edebilirsiniz. Karşınızdaki kişilere metninizi göndermeden dilbilgisi denetimini gerçekleştirebilir, kusursuz bir metin ortaya çıkarmak için destek alabilirsiniz. Grammarly klavye ve düzeltici bütün uygulamalarınızda net, kendinizden emin ve hatasız yamanıza yardımcı olur. Üstelik eşanlamlılar gibi gelişmiş özellikleri bedava Grammarly Premium hesap ile kullanabilirsiniz. Gelişmiş özellikleri sayesinde kelime bilginizi geliştirebilir, kelime dağarcığınızı arttırabilirsiniz. Sözcüklerden cümlelere, e-postalardan sosyal medya gönderilerinize kadar tamamında yazımınızı geliştirmenize yardımcı olmaktadır.

Ücretsiz Grammarly Premium Hesap Mobilde Kullanılabilir Mi?

Grammarly yazı yazabileceğiniz hemen her teknolojik cihazda yer alıyor. Dolayısıyla mobil cihazlarda da kullanılabilir. Bedava Grammarly Premium hesap ile de mobil cihazlarınızda uygulamayı kullanabilirsiniz.

Apple marka bir mobil cihaz kullanıyorsanız AppStore mağazasına girerek Grammarly Keyboard’u indirmeniz yeterlidir. Aynı şekilde Android işletim sistemli bir mobil cihazınız varsa da Google Play mağazasına girerek Grammarly Keyboard uygulamasını indirmelisiniz. Her iki mağazadan da uygulamayı indirmek ücretsizdir.

Mobil cihazlarınıza Grammarly’i indirdiğinizde diğer bütün uygulamalar üzerinde çalışır. Gmail, Linkedin, iMessage, Twitter, Facebook vs. uygulamalarda yazdığınız bütün yazıların kontrolünü Grammarly yapabilir ve talihsiz hatalardan yazılarınızı arındırır.

Mobil Grammarly Keyboard uygulamasını akıllı telefonlarınıza, tabletlerinize indirdikten sonra listemizdeki bedava Grammarly Premium hesapları ile giriş yapabilirsiniz. Bu sayede uygulama içi satın alma yapmak zorunda kalmaz, Premium olarak uygulamanın yazım denetimlerini ve düzeltmelerini yapmasını sağlayabilirsiniz.

Masaüstü Grammarly uygulamasını tarayıcı eklentisi olarak kullanabilirsiniz. Chrome, Safari, Explorer, Firefox, Edge gibi tarayıcılarda bedava Grammarly Premium hesap uzantı olarak kullanılabilir. Tek yapmanız gereken tarayıcının eklenti mağazasından Grammarly Keyboard’ı bulmak ve eklenti olarak eklemek. Sonrasında bedava Grammarly Premium hesap bilgileri ile Premium kullanıma başlayabilirsiniz.

MailŞifre
[email protected]711kasfjren
[email protected]1346fgerewr
[email protected]1240awrha
[email protected]348awfho
[email protected]1245wrwor
[email protected]239kawrih
[email protected]215egwere
[email protected]124ajowf
[email protected]237skjdgf
[email protected]2359njakwf

Grammarly yerel uygulama olarak da kullanılabilir. Hem Windows hem de macOS için platformun yerel uygulaması da bulunuyor. Dilerseniz bunu indirerek bilgisayarlarınıza kurabilir, bedava Grammarly Premium hesap ile uygulamaya giriş yapabilirsiniz. Dolayısıyla Grammarly herhangi bir web sitesinde ya da uygulamada rahatlıkla çalışabilmekte, her yerden kullanılabilmektedir.

Grammarly Premium Özelliklileri ve Ücretleri

Her ne kadar ilk etapta ücretsiz kullanma özelliği bulunsa da Grammarly Premium ile daha ileri düzey avantajlar sunuyor. Noktalama düzeltmeleri, farklı sözcüklerin önerilmesi, özne yüklem uyumluluğu kontrolü gibi detaylar bedava Grammarly Premium hesap ile sahip olacaklarınızdan bazılarıdır.

Dilerseniz bedava Grammarly Premium hesap listemizdeki hesap ve şifrelerle Premium kullanıma geçebilirsiniz. Fakat satın almak istediğinizde karşınıza üç farklı ödeme metodu çıkıyor. Bunlar aylık, üç aylık ve yıllık ödeme şeklinde. Aylık Grammarly hesap satın almak isteyenlerin 29,95 dolar, üç aylık için 59,94 dolar, bir yıllık için 139,92 dolar ödemek gerekiyor. Ülkemiz dolar kuru düşünüldüğünde ücretler oldukça yüksek oluyor ve ücretsiz Grammarly Premium hesap kullanmanın avantajı daha belirgin oluyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir