7Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Diğer
  4. »
  5. Bedava WWE Network Hesapları – Sınırsız İzle!

Bedava WWE Network Hesapları – Sınırsız İzle!

Admin Admin -
58 0

Merhaba. Bu sayfamızda sizlere bedava WWE Network hesapları sunuyoruz. Geçmişte milyonları televizyon başına kilitleyen bazı program türleri artık çeşitli online platformlardan veriliyor. Bu sayede televizyonda program saatini beklemek zorunda kalmıyorsunuz. İsterseniz internet üzerinden canlı olarak isterseniz sonrasında bant yayınından izleyebiliyorsunuz.

Yoğun istek üzerine sizler için bedava WWE Network hesapları listesi hazırladık ve WWE ağı üzerinden yayınları izlemenizi sağlıyoruz. Bedava WWE Network hesapları ile tüm yayınları, Amerikan güreşinin yıldızlarını takip edebilir, kıyasıya mücadeleleri yakından deneyimleyebilirsiniz.

Bedava WWE Network hesapları her birisi 1 aylık kullanım hakkına sahiptir. Yani alacağınız bedava WWE Network hesabı 1 ay boyunca Premium olarak kullanabilirsiniz. Sayfamızdaki hesaplar sürekli ekiplerimizce kontrol edilmekte ve güncellenmektedir. Bu sayede bir aylık süre zarfından sonra yeniden sitemizdeki başka bir hesabı kullanabilirsiniz.

Ücretsiz WWE Network hesapları ve şifreleri listesi ekibimizce günlük olarak güncellenecektir. Hesapların ve şifrelerin tamamı çalışmaktadır. Bütün hesaplar tarafımızca satın alınmış, hesaplara sızma ya da şifre ele geçirme gibi yasa dışı yöntemler kullanılmamış, tamamıyla tarafımızdan satın alınmıştır. Yoğun talep nedeniyle listemizdeki bütün bedava WWE network hesapları bitmiş de olabilir. Bu durumda giriş yapamayabilirsiniz. Bu durumda ertesi gün sayfamızdaki yeni hesapları deneyebilirsiniz. Ücretsiz WWE ağ hesapları arasında mutlaka birisini denk getirebilirsiniz.

WWE Network

Bedava WWE Network hesapları listemizde var. Fakat dilerseniz WWE Network hakkında biraz bilgi verelim. WWE Network, WWE tarafından 24 Şubat 2014’te çıkartılan internet kanalıdır. Bu kanal, Ağustos 2014’te Türkiye’nin de içinde bulunduğu 170 ülkeye hizmet vermeye başlamıştır. Bütün pay-per-view şovları burada canlı yayınlanmakta ve sonrasında banttan verilmektedir. Smackdown’ın eski şovlarını, raw eski şovlarını, WWE hakkında pek çok belgeseli ve daha başka programları bu internet kanalında bulabilirsiniz.

Bedava WWE Network hesapları ile giriş yaptıktan sonra kanalda izleyebileceğiniz bütün yayınlar 720p HD çözünürlük kalitesindedir. Bu da yüksek kalitede yayın izleme imkanı vermektedir. Yıllar içinde izleyici sayısını sürekli arttıran kanal, 2015 yılında 1 milyon kullanıcı sayısını aşmış ve gün geçtikçe daha da arttırmaktadır.

Bedava WWE Network Hesapları ile İzleyebilecekleriniz

Daha önceleri bedava WWE network hesapları ile izleyebileceğiniz yayınlar Sky üzerinden erişime açıktı. Güreş hayranları zorlu maçları televizyon ekranlarından takip ediyorlardı. Özellikle çarşamba günleri iple çekiliyor, büyük randevular oluyordu. Fakat Sky bir Facebook mesajı yayınlayarak ücretli yayın akışlarında değişikliğe gidileceğini duyurdu. Duyuruya göre WWE etkinlikleri akıştan askıya alınmayacaktı. Fakat World Wrestling-Entertainment’ın artık izleme başına ödeme etkinliklerinin reklamını yapmayacağına yer verildi. Bu aynı zamanda artık Sky’In bu yayınları alamayacağı manasına geliyordu.

Sadece küçültülmüş bir RAW ve smackdown paketlerinin yeterli olacağı öne sürüldü. Bu da mart ayından itibaren WWE’in artık Sky Deutschland programının bir parçası olamayacağı manasına geliyordu. Bedava WWE Network hesapları haricinde sağlayıcı yayın sorununu TNT serisinin yardımıyla zaten çözmüştü. Dolayısıyla Sky izleyicileri bir süre daha güreş içeriği almaya devam ettiler.

Sky basın bülteninde bütün elit güreş programları izleme başına ödemeli etkinliklere dönüştü. Buna zaman içinde üst düzey şov programları da dahil oldu. Sonrasında aylık abonelik sistemi getirildi ve abonelikler iptal edilebilir akış hizmetine sahip oldu.

MailŞifre
[email protected]711kasfjren
[email protected]1346fgerewr
[email protected]1240awrha
[email protected]348awfho
[email protected]1245wrwor
[email protected]239kawrih
[email protected]215egwere
[email protected]124ajowf
[email protected]237skjdgf
[email protected]2359njakwf

WWE izleme başına ödeme etkinlikleri ile aktif bulunuyor. Bunun hangi programa göre olduğu ise tamamen platformun denetiminde. Kimi zaman bütün bir şov kimi zamansa bir özet yayın dahi ödemeye tabi. Kimi bölgelerde ise sadece RAW ve Smackdown özetleri izleyicilere sunuluyor.

WWE Ağı İçeriklerine Ücretsiz Erişim

WWE ağı ilk faaliyete geçtiğinde büyük miktarda arşiv içeriğini kısa süreliğine ücretsiz olarak kullanıma sunmuştu. Fakat sonrasında bu değişti ve bedava WWE Network hesapları ile Premium üyelik şartı getirildi. Çok sayıda izleme başına ödeme şovu, orijinal belgeseller ve daha fazlası dahil olmak üzere binlerce saatlik olağanüstü yayın platformda bulunuyor. Hayranlar programları takip edebilmek için hesap oluşturmak ve ücret ödemek zorunda. Oysa sizler için derlediğimiz bedava WWE Network hesapları ile dilediğiniz yayını izleyebiliyorsunuz.

WWE ağı haftalık programlar olan Raw, Smackdown, WWE Untold bölümleri, The Monday Night War ve WWE Ruthless Aggression gibi programların önceki bölümlerini de barındırıyor.

WWE Network Ağı Üyeliği

Kullanıcılar WWE ağı ile pek çok ayrıcalığa sahip olabiliyor ve canlı yayınlardan özel yayınlara kadar geniş bir içerik bulabiliyorlar. Sizler için bedava WWE Network hesapları listesi veriyoruz. Ancak WWE ağının maliyetinin aylık 9,99 ABD doları olduğunu hatırlatmakta fayda var. Her ne kadar aylık uygun bir ücret gibi görünse de ülkemizdeki döviz kurundan dolayı aylık abonelik ücreti hiç de azımsanamayacak bir ücrete tekabül ediyor. Ödemeler kredi kartıyla ya da PayPal ile yapılabiliyor, otomatik ödeme talimatı verilebiliyor. Bütün cihazlardan erişim sağlanabiliyor. Listemizdeki hesaplardan birisini kullanarak WWE ağına erişim sağlayabilir, istediğiniz içeriği izleyebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir