7Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Diğer
  4. »
  5. Bedava EA Access Kodu – Güncel Aktif Kodlar!

Bedava EA Access Kodu – Güncel Aktif Kodlar!

Admin Admin -
63 0

Oyun severler için tüm dünyada popülerlik kazanan ve her oyunu büyük bir merakla beklenen platformlar vardır. Bunların başında da EA geliyor. Fakat EA oyunlarını oynayabilmek için üyelik gerekiyor. Yoğun istek üzerine sizler için bedava EA Access kodu paylaşıyoruz. Bir süredir oyun severlerin büyük sıkıntı yaşadığı alanda ekibimizle hummalı bir çalışma yürüttük ve sizler için 1 ay ücretsiz EA koduelde ettik.

EA Access yakın zamanda adını değiştirerek EA Play ismini aldı. Fakat çoğu kullanıcı hala platformu eski adıyla tanımaya devam ediyor. Elbette bu, içeriği ile alakalı bir sorun oluşturmuyor. Hala onlarca farklı oyun ve daha fazlası platformda sizleri bekliyor. Ücretsiz EA kodu listemizdeki hesaplar ve şifreleri kullanarak siz de bu zengin dünyaya dahil olabilir, doyasıya oyunun ve sınırsız eğlencenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Bedava EA Access Kodu Listesi

Bedava EA Access kodu listemizde yer alan hiçbir hesap yasa dışı yollarla temin edilmemiştir. Tamamı ekibimizce satın alınmış, herhangi bir şifre kırma ya da hesaba sızma gibi durumlar söz konusu değildir. Bu da siz değerli kullanıcılarımıza güvenli bir EA Access deneyimi sunmaktadır.

Listemizde yer alan hesapların tamamı alışır durumda olup kontrolleri yapılmış, daha sonra web sitemize eklenmiştir. Eğer denediğiniz ücretsiz EA Access kodu ile giriş yapamazsanız muhtemelen sizden önce birisi kullanıştır. Bu durumda yarın web sitemizi yeniden ziyaret ederek yeni kod listemizi incelemelisiniz. Listemiz genellikle günlük olarak güncellenmektedir. Yine de herkes tek bir hesap alırsa daha fazla kişinin bedava EA Access kodları ile eğlenebilmesi mümkün olacaktır.

Ücretsiz Kodlar
KF9DJ-B5A23-AK39A-28F53
CMD33-KF9DJ-DXM12-GABM1
CMBFS-V24K3-M9FKD-HKFG9
1A5BA-NG5UH-I4KHG-AM9DK
M5AG8-9MHSB-B61LG-AMB8F
CVBF7-DK4GF-45N34-BCXM3
S5F8B-KFJB7-AMKG7-GF7DH
MFAL3-29GJ3-AMG36-NH7FK
NSDCD-GHTOT-BFF53-MKF8D
BMDPA-9G8FD-SSG85-SKF8K

EA Access Kodu Nedir?

Bedava EA Access kodu, EA Games firmasının oyun platformunda kullanılabilen koddur. Aslında Xbox Gold, PlayStation Plus, Game Pass, Uplay gibi pek çok oyun mağazası bulunuyor. Diğer taraftan oyun yapım firmaları da kendi platformlarını oluşturma yarışındalar. Bunların bazıları diğerlerine nazaran daha popüler hale gelmiş durumda iken bazıları başarı yakalayamadan yok olup gidiyorlar.

Özellikle Epic Store ve Steam en popüler oyun mağazalarından olmayı başarmış durumda. Her ne kadar oyuncular için oyun mağazası kodu ve oyun mağazası alternatiflerinin çok olması bir avantaj gibi görünse de birçok farklı mağazaya gereksiz üye olmak gibi bir dezavantaj da ortaya çıkıyor. Fakat yapımcılar rekabetten dolayı oyuncu kitlesini gör ardı ediyorlar.

EA Games spor, yarış, savaş gibi pek çok farklı yapıma ev sahipliği yapıyor. Firma, yıllardır girdiği hemen her kategoride üst düzey oyunlar sunmayı başarıyor. Doğal olarak bu yarışa kendi platformuyla katılmayı da ihmal etmiyor. Bedava EA Access kodu ile giriş yapabileceğiniz, birbirinden zengin içerikleri olan bir alanda kendine yer ediniyor.

Bedava EA Access kodu kullanmaya imkan veren EA Access servisi Elektronic Arts tarafından Xbox One’a sunulmuştur. Servis, bir nevi oyun kiralama servisi gibi işlev görmektedir. Burada yapımcılığını Elektronic Arts’ın yaptığı oyunları kiralayarak oynayabiliyorsunuz. Eğer listemizdeki bedava EA Access kodu kullanmazsanız iki farklı üyelikten birisin seçebiliyorsunuz.

Bedava EA Access Kodunun Sunduğu Ayrıcalıklar

EA Access kodu ile erişebileceğiniz sistem, oyunculara pek çok avantaj sağlıyor. Bunlardan birisi EA’nın henüz çıkışını yapmamış oyunlarına erken erişim imkanınızın olmasıdır. Yani EA tarafından geliştirilen, ancak henüz mağazalara verilmemiş bir oyunu 5 gün önceden bilgisayarınıza ya da konsolunuza indirebiliyorsunuz. Erkenden oynamaya başlayabiliyorsunuz.

Bedava EA Access kodu ile eriştiğiniz sayfada bir oyunu satın almadan deneyimleme imkanınız var. Olur da beğenir satın alırsanız da kaldığınız yerden oynamaya devam edebiliyorsunuz. Bütün bu avantajlar istisnasız devam ediyor. Çünkü EA oyunlarını kendisi sunduğu için kullanıcılarını en üst seviyede memnun edebilmek için ayrıcalıklar sunuyor.

Yine platformda yıllar önce çıkmış EA oyunlarını da üyeliğiniz devam ettiği sürece oynamaya devam edebiliyorsunuz. Eğer Xbox Store’dan alışveriş yaparsanız da EA oyunlarında ek indirim sahibi oluyorsunuz. Şimdilik bu ek indirim bedava EA Access kodu ile giriş yaptıktan sonra yüzde 10 oranında.

Aslında EA Access son derece farklı bir deneyim sunuyor. O da satın alımlarınızı oyun bazlı almak yerine tek bir abonelikle çok sayıda oyuna erişim imkanı vermesi. Nasıl bugün bazı müzik dinleme uygulamalarında aylık üyelikle sınırsız müzik dinleme imkanınız varsa EA Access ile de aylık tek ücretle çok sayıda oyuna erişebiliyor, listedeki dilediğiniz oyunu oynayabiliyorsunuz.

EA platformu ile bilgisayar, PlayStation 4, Xbox One, akıllı telefon gibi oynayabileceğiniz platformlara özel oyunlar seçebiliyorsunuz. FIFA serisi, Battlefield, Star Wars serisi ve çok daha fazlasına EA Access kodu ile erişebiliyorsunuz.

EA Access Üyelik Ücreti

Listemizde yer alan Bedava EA Access kodları arasında seçim yaparak platforma erişebileceğiniz gibi üye de olabilirsiniz. Play üyeliği aylık 4,99 ABD doları, Play Pro üyeliği aylık 14,99 ABD doları olarak ücretlendiriliyor. Ancak sizlere sunduğumuz bedava EA Access kodu ile rahatlıkla ücretsiz oyun oynayabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir